Sorin Patilinet

Senior Director of Marketing Effectiveness  |  Mars    

About

Globálny inovátor v marketingu a technológiách, oceňovaný expert na marketingovú efektivitu a medzinárodný keynote speaker prvýkrát na Slovensku! 

Sorin vedie tím globálnej marketingovej efektívnosti spoločnosti Mars, inovuje a systematizuje špičkové riešenia v oblasti prieskumu trhu, ktoré významne podporujú globálny rast značky. Jeho iniciatívy, ako napríklad inovatívne systémy AVI a ACE, si vyslúžili uznanie v odvetví od prestížnych organizácií ako sú WARC, ANA a WFA, a upevnili povesť spoločnosti Mars ako priekopníka v oblasti marketingovej efektívnosti.

Sorin sa špecializuje na vývoj a škálovanie pokročilých systémov MarTech, riadenie konzistentného medziročného rastu a poskytovanie strategického poradenstva vedeniu spoločnosti Mars v oblasti marketingových stratégií, účinnosti reklamy a integrácie umelej inteligencie a nových technológií.

Sorin vystupuje aj ako keynote na renomovaných branžových podujatiach vrátane Cannes, WFA, ANA, Possible a ARF a ako hosťujúci lektor na Wharton Business School zohráva Sorin kľúčovú úlohu pri formovaní budúcnosti marketingu a inšpiruje novú generáciu marketérov. Venuje sa aj telekomunikačnému inžinierstvu a manažérskemu vzdelávanie na Whartone, IMD a INSEAD spolu s Mini-MBA v marketingu od Marka Ritsona, ktoré spoločne formujú jeho inovatívny prístup k marketingu.

Organizátor:

TheMarketers.biz

Spoluorganizátor:

TREND

Generálny partner:

JTI

Hlavní partneri:

JOJ  PLAY SAMSUNG TATRA BANKA

Partneri:

LJ Plzensky Prazdroj PS:Digital ui42

Produktoví partneri:

DIW MATYSAK PLOOM SLIDO TCHIBO

Mediálni partneri:

BUZZWORLD ecommercebridge.sk ENGERIO euroawk Marketeris Nubium PRAVDA QEX SITA

Odborní garanti:

ADMA APRSR IAB UCMFMK