Erik Kockum

Partner & Creative Director  |  Snask    

About

Dizajnová rocková hviezda a Creative Director z najoslnivejšej a nekonvenčnej kreatívnej agentúry SNASK zo Švédska opäť na Slovensku!

Keď Erik vystúpi na pódium ako spíker, radšej sa pripútajte! Erik autenticky a vtipne rozpráva vynikajúce postrehy o kreativite a režírovaní. Jeho pracovné úspechy v marketingu siahajú od veľkých finančných inštitúcií a bánk až po hudobné videá pre Viagra Boys a The Hives. Erikove heslo je: "Šťastie praje odvážnym!"

Erik Kockum a Fredrik Öst založili Snask, najoslnivejšiu kreatívnu agentúru, aká kedy bola v Štokholme!

Snask sa špecializuje na branding, dizajn, a reklamné kampane. Snask je známy svojím nekonvenčným a často provokatívnym prístupom k tvorbe reklamy a dizajnu, pričom sa snažia posúvať hranice tradičnej grafiky a marketingu. Agentúra si získala medzinárodnú pozornosť svojimi kreatívnymi projektmi, ktoré často zahŕňajú živé farby, humor a inovatívne nápady. Okrem dizajnu sa venujú aj filmovej produkcii pre pôsobivý zoznam klientov od spoločností Klarna, Spotify a Bang & Olufsen. Snask patria k medzinárodne uznávaným dizajnérskym agentúram rockových hviezd zo Švédska.

Organizátor:

TheMarketers.biz

Spoluorganizátor:

TREND

Generálny partner:

JTI

Hlavní partneri:

JOJ  PLAY SAMSUNG TATRA BANKA

Partneri:

LJ Plzensky Prazdroj PS:Digital ui42

Produktoví partneri:

DIW MATYSAK PLOOM SLIDO TCHIBO

Mediálni partneri:

BUZZWORLD ecommercebridge.sk ENGERIO euroawk Marketeris Nubium PRAVDA QEX SITA

Odborní garanti:

ADMA APRSR IAB UCMFMK