Peter Šebo

Founder & CDO  |  PS:Digital    

About

Digitálny marketér a marketingový nadšenec. Zakladateľ a Chief Digital Officer PS:Digital a najväčšej marketingovej konferencie na Slovensku - Marketing RULEZZ.

Peter pracoval v oblasti marketingu ešte pred skončením Ekonomickej univerzity. Začínal ako marketingový manažér vo viacerých neziskových organizáciách, pre Stratégie robil redaktora digitálneho marketingu a kreatívneho riaditeľa pre digitálne projekty. V Zozname mal na starosti new business.

V roku 2014 založil svoju vlastnú firmu, ktorá sa veľmi rýchlo stala jednou z najlepších digitálnych agentúr na Slovensku a má za sebou viacero úspešných kampaní z pohľadu kreativity, efektivity, či digitálneho PR. Popri agentúrnych povinnostiach sa venuje aj prednášaniu na konferenciách a viacerých univerzitách. Marketingová konferencia, ktorej je spoluorganizátorom, sa stala najvýznamnejšou na Slovensku.

Spolu s Gabom Tóthom má najpočúvanejší slovenský marketingový podcast Buzzworld by Gabo a Peťo. S Barborou Okrúhľanskou sa venuje projektu a podcastu Digitálni rodičia.

Organizátor:

TheMarketers.biz

Spoluorganizátor:

Trend

Generálny partner:

JOJ PLAY

Hlavní partneri:

PROXENTA SPP Tatrabanka

Partneri:

HYUNDAI Kontentino LJ Creatives studio Plzensky Prazdroj Ponyhouse PS:Digital Teads Wavemaker Zlavomat

Produktoví partneri:

BEEFEATER DIW Víno Matyšák SLIDO TCHIBO

Mediálni partneri:

Bauer Media Slovakia Ecommerce Bridge Buzzworld Engerio euroAWK MARKETERIS NUBIUM Pravda Qex SITA

Odborní garanti:

ADMA APRSR IAB Slovakia UCMFMK