Kúpou lístku nič neriskujete

Jasné pravidlá v nejasnej situácii + garancie pre účastníkov a partnerov konferencie

V dobe neistoty a neustále sa meniacich sa pravidiel a usmernení v dôsledku korony prichádza najväčšia marketingová konferencia na Slovensku Marketing RULEZZ 2021 s jasnými pravidlami a garanciami pre účastníkov a partnerov.

Marketing RULEZZ 2021 BUDE OFFLINE aj ONLINE

  • Viaceré konferencie a eventy v dôsledku neistoty prechádzajú do online prostredia... Každý, kto zažil RULEZZ konferencie vie, že nie sú len súborom prednášok, ale tiež neopakovateľným zážitkom, vynikajúcou atmosférou a networkingom s kľúčovými ľuďmi z biznisu. Preto sme sa rozhodli, že urobíme naozaj všetko preto, aby sme sa mohli stretnúť osobne a prežiť tento zážitok spoločne na vlastnej koži – nie len od stola za počítačom. Silu osobných stretnutí a neformálneho networkingu online forma jednoducho nedokáže nahradiť.
  • Marketing RULEZZ 2021 bude preto naživo v Starej tržnici v Bratislave! Ak by nám pandémia „zmarila“ stretnúť sa naživo v plánovanom termíne 23. novembra 2021, konferencia sa uskutoční v rovnakom termíne prostredníctvom online livestreamu. A to s rovnakým programom a už predstavenými spíkrami. Prípadne ako "hybridná konferencia" s maximálnym povoleným počtom účastníkov naživo a zvyšok prostredníctvom livestreamu.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ pre účastníkov i partnerov

  • Kúpou vstupenky v týchto dňoch nič neriskujete. Ak by sa naša konferencia nemohla uskutočniť naživo, alebo sa jej nebudete môcť zo zdravotných či iných dôvodov naživo zúčastniť, vstupné Vám vrátime v 100% výške. Prípadne sa môžete rozhodnúť, že svoj lístok na konferenciu vymeníte za Firemný livestream v hodnote 397 € pre všetkých kolegov vo vašej firme. 
  • Keďže uvažujeme aj s variantom obmedzeného počtu účastníkov na hromadných podujatiach, odporúčame zakúpiť si lístky čo najskôr. V prípade obmedzenia kapacity fyzických účastníkov budeme prihliadať na dátum kúpy lístka a uprednostňovať tých, ktorí si ho zakúpili skôr.
  • Rovnako nič neriskujú ani naši partneri. Ak ešte zvažujete prezentáciu na Marketing RULEZZ 2021, nenechajte sa odradiť koronou. U nás neplatnia žiadne nevratné zálohové platby, plnenie partnerov sa uskutoční až po konferencii.

KORONA SAFETY FIRST!

  • Pre Marketing RULEZZ 2021 pripravujeme „antikorona“ opatrenia, ktorá pôjdu nielen za zákonom dané pravidlá, ale v mnohom aj za odporúčania epidemiológov.
  • Našim primárnym cieľom bude maximalizovať počet fyzických účastníkov na konfernecii, preto budeme postupovať presne podľa usmernení epidemiológov. Pokiaľ si to bude vyžadovať účastníkov v režime OTP či výlučne zaočkovaných proti Covid-19, sme pripravení túto podmienku splniť.  
  • Marketing RULEZZ 2021 bude konferenciou s najvyššími hygienickými a epidemiologickými štandardami, ktoré sa budú prispôsobovať aktuálnym predpisom, usmerneniam a odporúčaniam.

Organizátor:

TheMarketers.biz

Generálny partner:

TV JOJ

Hlavný partner:

Tatrabanka

Partneri:

LJ Creatives studio Ponyhouse PSDigital WAVEMAKER Zľavomat

Hlavný mediálny partner:

Bauer Media Slovakia

Mediálni partneri:

MARKETERIS Živé.sk Strossle

Odborní garanti:

Associácia digitálnych marketingových agentúr Asociácia PR IAB Slovakia FMK